Yhteystiedot

OtaVoiman kiipeily- ja kuntosali

Otalammentie 193, 03300 Otalampi

Asiakaspalvelu auki ti ja to klo 17-19 ja sopimuksen mukaan

Puh: 044 2396 924
info@otavoima.fi

Kaija Laaksonen
kaija.laaksonen@otavoima.fi
040 8293 953

Lapsiparkki Kirsikka

Kirsi Torkkel
lapsiparkki.kirsikka@otavoima.fi
050 410 4256
Torpparintie, Otalampi

Katsuva

Kati Suvanto
kati.suvanto@otavoima.fi
040 5782 462

Lakiasianpalvelut

Jutta Karsikas
jutta.karsikas@otavoima.fi
044 3223 537

Porakaivo Mustonen

Jani Mustonen
jani.mustonen@otavoima.fi
0400 471 567

PT Noora

Noora Jussila
noora.jussila@otavoima.fi
045 6247 663

Palvelut kotiin

Vihdissä
Axe Ayad
axe.ayad@otavoima.fi
045 6949 190

Nurmijärvellä
Ilpo Koivisto
ilpo.koivisto@otavoima.fi
040 730 3595

Aimo Nummila
aimo.nummila@otavoima.fi
045 2186 238

Kirkkonummella
Jouko Kautto
050 374 1626

Laskutustiedot

OtaVoima osk
Y-tunnus: 2909224-4
Otalammentie 193, 03300 Otalampi

Verkkolaskuosoite:
003729092244
Operaattoritunnus: 003721291126
Välittäjä: Maventa

Sähköpostitse:
29092244@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Postitse:
OtaVoima osk
29092244
PL 100
80020 Kollektor Scan

Turvapostia OtaVoimalle

Voit lähettää OtaVoiman toimistolle salatun turvapoistin oheisen linkin kautta. Turvapostin käyttö on suositeltavaa henkilötietoja (kuten henkilötunnus) sisältäviä posteja lähetettäessä.

https://www.turvaposti.fi/viesti/palkat@otavoima.fi

  • Kirjoita avautuvan näytön ylimpään kenttään oma sähköpostiosoitteesi, johon saapuu Turvaposti‐palvelimelta lähetyksesi vahvistuspyyntö.
  • Kirjoita viesti ja liitä mahdollinen liite/liitteet.
  • Voit hyväksyä viestille ehdotetun salasanan tai vaihtaa tilalle oman salasanan. Salasana toimitetaan vastaanottajan matkapuhelimeen automaattisesti tekstiviestillä.
  • Klikkaa ”lähetä”.
  • Turvaposti‐palvelimelta saat vahvistuspyynnön sähköpostiosoitteeseesi, joka sinun pitää vielä kuitata klikkaamalla viestissä olevaa linkkiä. Viesti lähtee vastaanottajalle vasta tämän kuittauksen jälkeen!